ייעוץ וליווי שיווקי לעסק שלכם 052-212-6366

היכולת להתמודד עם אנשים היא משהו שניתן לרכישה בדיוק כמו סוכר או קפה ,
ואני מוכן לשלם בעד יכולת זאת יותר מאשר בעד כל יכולת אחרת תחת השמש.

– ג'ון ד. רוקפלר

מנהלים עסק ללא ליווי עסקי ? שוקלים להקים עסק ולא התקשרתם לייעוץ עסקי ? חולמים לחולל שינוי משמעותי במבנה הקיים של העסק ? אל תמהרו לפעול על דעת עצמכם בלבד אפשר לפנות לייעוץ עסקי! בדיוק למקרים שכאלו הוקמה חברת פיקסר – ייעוץ וליווי עסקים. אלינו פונים בעלי עסקים בשלבים שונים בשביל לקבל ייעוץ וליווי עסקי ופיננסי. וזאת בשביל להבטיח לעצמם שהם פועלים בתבונה וחותרים אל ההצלחה הגדולה שלהם. כי בשביל להיות בטוחים שהפעילות נכונה , לא מספיק לפעול לפי אינטואיציה או רעיונות פתאומיים צריך לצידכם יועץ עסקי מקצועי. צריך כאן גב חזק שיבדוק את הנתונים לעומקם. אצל פיקסר מוצאים עסקים רבים את הדרך להצלחה .

אז מה אתם מרוויחים מייעוץ עסקי או ליווי עסקי?

אצל ערן פיקסר ניתן לקבל מגוון עצום של שירותים,ייעוץ עסקי לעסקים , ייעוץ שיווקי ממוקד,ייעוץ פיננסי מקיף וכל מה שעשוי להועיל לעסק ולכם. כל שירות שיכול לסייע לכם למנף את העסק , להגדיל מכירות ולהרחיב את תזרים ההכנסות יינתן לכם אצלנו. ומה שהכי חשוב – הכול נעשה בצורה מקצועית ואחראית ע"י ייעוץ עסקי מקצועי . העסק נמצא אצלנו במרכז ואני לא רק הייעוץ העסקי שלך אני גם הייעוץ השיווקי שלך ביחד נעשה הכול בשביל להעלות אותך על מסלול של הצלחה ולימים תוכל אם תרצה כמובן ,להפסיק את שירות הייעוץ שלנו כן זאת המטרה שלא תצטרך יותר ייעוץ עסקי. יועץ עסקי מנוסה שצועד יחד אתכם עד שתהיו מרוצים מהמצב הפיננסי של העסק .המוטו שלנו הוא לעזור ללקוחות להגשים את החלומות שלהם, החל משלב היוזמה ועד לשגשוג הפיננסי והכלכלי של העסק.

מימון להקמת העסק ותוכנית עסקית מקצועית

בשביל להקים עסק צריך לפנות לייעוץ עסקי לעסקים, בשביל לתפעל אותו בשגרה, לפעמים צריך מימון ובשביל מימון חייבים תוכנית עסקית מקצועית. במיוחד בשלבים התחלתיים או בשלבי מינוף. בתקווה שבהמשך ההכנסות יגדלו ויאפשרו לכם להשקיע ולהגדיל את היקף הפעילות . אצל פיקסר ייעוץ וליווי עסקי, בשיתוף עם חברה חיצונית, יסייעו לכם לגייס מימון למטרות שונות מקרנות מדינה. אנחנו מאמינים שבשביל להצליח את העסק, חשוב לפעול בצורה מתוכננת תוך בניית תכנית פיננסית תקציבית, במיוחד נכון הדבר אם מדובר בעסק משותף. אצלנו תוכלו לקבל שירות של תכנון תקציבי פיננסי מקצועי. בנוסף ייעוץ עסקים ילווה אתכם מול הבנקים ויסייע לכם בהתנהלות הפיננסית גם בכלכלת המשפחה אם תרצו, בשביל לוודא כי העסק והבית מתנהלים בצורה נכונה -בכל עת אחד מהייעוצים העסקים שלנו לצידכם. אנחנו מנהלים תזרימי מזומנים לעסקים ועוקבים אחר המצב הפיננסי שלהם בכל רגע נתון, וזאת בשביל לשמור על האיזון הכלכלי , כמו כן הייעוצים העסקים שלנו יכתבו דוחות פיננסים של רווח והפסד מדויקי

כותרת גדולה מעניינת וייחודית

איך משווקים את המוצר / שרות שלכם – ייעוץ שיווקי לעסקים ?

בשביל שהעסק יניב לכם את ההכנסות המקוות אתם חייבים להתחיל לשווק בשטח… אצלנו תוכלו ליהנות מהקמת מערך שיווקי וייעוץ שיווקי מקצועי. אנחנו נכשיר עבורכם עובד או את בעל העסק , לצורך תפעול שוטף של מערך השיווק הדיגיטלי בפייסבוק, בגוגל אדוורדס, יוטיוב  לצורך שיווק שרשתות חברתיות ועוד .המדריך הוא ייעוץ שיווקי ומנהל שיווק של מספר עסקים. בשימוש נכון בכלים שייעוץ שיווקי יכול לתת תחסוך הוצאות פרסום משמעותיות (כולל את הוצאות הייעוץ השיווקי), ולשווק היטב את העסק ללא הוצאות מיותרות. כמו כן אנחנו מציעים שירות כדאי –  בשיתוף עם חברה חיצונית – הקמת אתרי אינטרנט מתקדמים ושיווקים בשותף , כמובן שכל זה בפיקוח המקצועי של ייעוץ שיווקי ועסקי מקצוען!

נקודות מפנה בניהול עסקים –

בכל מה שקשור לניהול העסק בנקודות שונות היועצים שלנו כאן. רישוי עסקים? אצלנו ניתן לקבל ייעוץ עסקי וכלכלי מקצועי בנושא. גם כאשר מדובר על שותפים ועל ארגונים הפועלים בצוותא ניתן למצוא אצלנו מענה וליווי עסקי מקצועי. אם אתם מחפשים ייעוץ עסקי לעסקים או ליווי עסקי לעסקים פנו אלינו.

 

אז איך מקימים עסק בצורה מקצועית ? – הקמת עסק חדש 

בשלבים של טרום הקמת עסק חדש ניתן לקבל אצל פיקסר שירות מעולה וייעוץ מפי מומחים מובילים בתחום הקמת עסקים. חשוב כל כך להתחיל בצורה נכונה – כיוון שכאשר העסק מוקם בצורה מקצועית אתם יוצאים לדרך ברגל ימין, כך ההצלחה קרובה אליכם ואתם מתקרבים אליה בכל עת בהרגשה של בטחון – כי יש ייעוץ עסקי וגב מקצועי מאחוריכם. במקום לפעול בצורה חובבנית ולאכול אחר כך את הוצאות הקלוקלות, בואו להתחיל הכי טוב שאפשר אצל ייעוץ עסקי מקצועי. הדרכה מדויקת ומקצועית תינתן לכם בשביל שתדעו כיצד לפעול ובמה לבחור. כך מקימים את העסק בלי חששות וספקות. לפי תכנית עסקית מקצועית ברורה.

לקראת הקמת עסק עליכם לפתוח תיק מול רשויות המס, האם אתם יודעים מה עליכם לפתוח? חברה בע"מ או אולי בכלל עוסק פטור? בשביל לבחור את ההגדרה הכדאית לכם פנו לייעוץ עסקי, אנחנו נשוחח עמכם על התוכניות שלכם ועל השאיפות, על היקף הפעילות ומעגל ההכנסות הצפוי, ונכוון אתכם לבחירה המתאימה. בשלב זה יהיה עליכם לבחור רואה חשבון או מנהל חשבונות שינהל את הצד הביורוקרטי של העסק – אל מי כדאי לפנות? מיהו בעל המקצוע האלוף שינהל לכם את העניינים הכי טוב שאפשר? אנחנו ניתן לכם המלצה מהימנה. כך שתוכלו להיות רגועים בדבר התנהלות הפן החשבוני של העסק.

המקצועיות שלנו ושיתופי פעולה

פיקסר זו חברה מקצועית ומנוסה בתחום של ייעוץ עסקי, נעשה את המיטב בשביל להוביל אתכם בדרך הבטוחה להצלחה של העסק. בשביל שתצליחו להגדיל מכירות ולמנף את העסק. בנוסף לשירותים שאנחנו נותנים, אנו עובדים בשיתוף פעולה מוצלח עם חברות חיצוניות ועם עובדי פרילנס. הללו נותנים כל אחד בתחומו שירות מצטיין. אנו עובדים עם בעלי מקצוע שנבחרו בקפידה רבה. בשביל להעניק לכל לקוח שלנו החל משלב פתיחת עסק ובניהול פרויקטים שירות מקצועי ברמה גבוהה ביותר.

 • ייעוץ בנושא הקמת עסק חדש.
 • ייעוץ בנושא הבראה של עסק קיים.
 • בניית תכנית עסקית.
 • אימון מקצועי ועסקי.
 • סדנאות מקצועיות לעובדים.
 • ניהול כלכלת המשפחה בכל מקום גם באילת.
 • ניהול השקעות באזור ים המלח וכן עבור עסקים קטנים ובינוניים.
 • ייעוץ פיננסי ויעוץ עסקי.
 • גיוס עובדים.
 • מחשוב של העסק.
 • בניית תוכנית עסקית מוצלחת.

פיקסר – למינוף העסק והגדלת היקף הפעילות

אנחנו לא אוהבים לשקוט על השמרים, לכן אנחנו בודקים בכל עת כיצד ניתן לגדול ולפתח את העסק. מעוניינים לגדול? לקבל ייעוץ עסקי או ליווי עסקי? פנו אלינו לקבלת שירות פיתוח עסקי. אצלנו מבצעים גם פיתוח מוצרים חדשים לעסקים. אנחנו רותמים את כל הידע המקצועי שלנו למען ההצלחה שלכם! העובדה שיש לנו קשרים מסחריים עם מספר גדול של עסקים נותן לנו כלים ויכולות רבים. אנו מנהלים השקעות בעסקים קטנים ובינוניים. מנהלים השקעות באזור ים המלח ועוד.

chess-691437

אסטרטגיה

אנחנו בערן פיקסר מתחילים את התהליך על ידי הבנת מטרות העסק, הפוטנציאל העסקי ומה צריך להיעשות.. המטרה בגיבוש אסטרטגיה היא לסייע לעסק בקביעת מטרותיו, בבחירת דרכי פעולה ובמימושן, במסמך ברור ותמציתי.

shops-1026420_1920

תפעול וניהול

לאחר השלמת אבחון העסק יש לפעול וליישם תוכנית עבודה לביצוע כל אותם צעדים. ניהול עסק שמבוצע תוך ייעוץ עסקי ברמה גבוהה יכול להקל רבות על כל בעל עסק ולהביא לתוצאות טובות יותר.

children-593313_1920

הצלחה

אנו בפיקסר גאים בסיפורי הצלחה בהם עזרנו לעסקים לשפר את רווחיותם ע"י הגדלת המכירות, חסכון משמעותי בהוצאות, התייעלות ניהולית ותפעולית. מנסיונינו גיבוש אסטרטגיה ובניית תוכנית ליישומה היא הסוד להצלחה. בפיקסר תמצאו מגוון כלים ופתרונות שיובילו את העסק שלכם לאן שחלמתם שיגיע.