ליווי עסקי לעסקים

אם אתם מחפשים גורם מקצועי ובעל ניסיון בעולם העסקים שיידע להבין במהירות את המטרות העסקיות שלכםלנתח בזמן קצר את המצב בו אתם נמצאים ולהוביל אתכם שלב אחר שלב דרך כל שלבי התהליך הנדרשים לביצועזהו בדיוק השירות שאנו בפיקסר מציעים! יועצים עסקיים מנוסים שכבר במהלך הפגישה הראשונה יבינו מה אתם צריכים ומה הם היעדים שלכםמאותו הרגע ואילך תקבלו ייעוץ וליווי עסקי אישימקצועי וצמוד בדרך להשגת המטרות והיעדים להגשמת החזון העסקי שלכם.

 
shops-1026420_1920

תפעול וניהול העסק

לאחר שלמדנו את העסק שלכם ויש לנו תוכנית עסקית לביצוע, נשמח ללוות אתכם במימוש התוכנית. אנו עוזרים לך באיתור הצוות, בחירתו והכשרתו, מעבר לכך אנו מבצעים פיקוח מקצועי שוטף והדרכה מקצועית כדי לוודא שהוא יפעל באופן מיטבי. קביעת תכנית עבודה ולו״ז ליישום התוכנית העסקית, חתירה בלתי פוסקת להגדלת רווחים והכנסות, מזעור עלויות והקטנת הוצאות (ספקים, עמלות, ביטוחים וכח אדם), הסתכלות על דו"חות עסקיים – דו"ח רווח והפסד, מאזן עסקי ודו"ח תזרים מזומנים. ניהול עסק שמבוצע תוך ליווי עסקי מקצועי יכול להקל רבות על כל בעל עסק.

בניית אתר אינטרנט לעסק קטן

הדרכת צוות עובדים

אנו יודעים שהיכולת לשפר את ביצועי העסק, בהתאם ליעדיו העסקיים, מבוססת בעיקרה על גביית נהלי עבודה ואופן יישומם בשטח. חברת פיקסר מלווה אותך במערכה חשובה זו: גיוס וניהול משאבי אנוש (ארגון והגדרת תפקיד, פרסום מודעות דרושים, מיון קורות חיים מקצועי וראיונות עבודה), מתן ליווי בניהול קונפיליקטים מול עובדים (בליווי משפטי), אימון והכשרה של כח אדם מקצועי, הדרכת מנהלים, הדרכת צוות, ראיון עובדים, שימור עובדים, ניהול עובדים לפי יעדים, הנעת עובדים, בניית תוכנית תמריצים ושיפור הביצועים של העובדים.

hr3228-min-570x400

הגדלת רווחיות

בעזרת הידע והניסיון שיש לנו אנו מובילים את הלקוחות שלנו להצלחה עסקית ופיננסית ע"י בחינת העסק מכל צדדיו ועל כל מרכיביו. התהליך הינו מותאם אישית לכל לקוח כך שהלקוח מקבל ליווי עסקי לכל אורך הדרך הכולל פגישות לפי הצורך (בבית העסק או עם גורמים שונים) והדרכה צמודה. אנו פועלים בהתאם לצרכי הלקוח ולסביבה בה הוא פועל. שיטת העבודה של פיקסר מסתמכת על ניסיון רב שנים ועל העקרון של מיקוד בהגדלת הרווחיות תוך מתן פתרונות וליווי עסקי צמוד שיאפשרו לעסק לשגשג לאורך זמן.

מסעדנות

חברת פיקסר מספקת ליווי עסקי מלא בהקמה וניהול מסעדות, משלב הרעיון ועד שלב הלקוח המרוצה. ייעוץ ופתרונות תוך העלאת רווחיות המסעדה. אנו מתמחים בהקמת מסעדות חדשות, מעניקים ליווי מקצועי ומספקים מגוון כלים להקמה ותפעול מסעדה מצליחה.

מלונאות

בין אם מדובר בסיוע בתכנון והקמת מלון בוטיק חדש, או מלון חדש ברשת קיימת, שירותי הייעוץ והליווי העסקי שאנו מעניקים יסייעו ויעצימו כל מנהל ויזם בתחום המלונאות. פיקסר הינה חברה ותיקה בעלת ניסיון רב בתחום המלונאות על כל רבדיו ואגפיו.

זכיינות

הקמת רשת זכיינות הינה משימה מורכבת. בפיקסר אנו עוסקים יומיום בפיתוח עסקי זה ונשמח לעזור גם לך לפתח את העסק שלך ולבנות תשתיות איכותיות לזכיינות הכוללות גיבוש קונספט, מודל זכייני, כתיבת ספר נהלים, הסכם זיכיון, גיוס זכיינים ועוד..

תיירות

חברות שונות בתחום התיירות ונופש אמנם מתנהלות על פי אותם כללים של העולם העסקי, אך יש בתחום הזה ייחודיות מאוד משמעותית אשר מצריכה הבנה עמוקה והכרות מתוך ענף דינמי זה. חברת פיקסר מציעה מגוון רחב של שירותים בתחום התיירות פנים וחוץ.

שותפות

הצלחת שותפות עסקית תלויה בהכנת הסכם מקצועי לשותפות. לאורך כל הדרך חשוב לשפר את המיומנויות של כל השותפים בכל אחד מהנושאים שנכללים בחוזה השותפות: מטרות, עקרונות, השקעות, חלוקת תפקידים, יישוב מחלוקות, תאום ציפיות ועוד..

בתי קפה

תהליך נכון של הקמת בית קפה משפיעה רבות על הסיכוי להצלחה. הקמה וניהול מקצועי משפיע על גובה ההשקעה ועל היכולת לחסוך כסף רב. תהליך הקמה לא נכון הוא הגורם המרכזי לסגירה מהירה של בתי קפה. חברת פיקסר תלווה את בית הקפה שלך להצלחה.

פתיחת עסק חדש

לפני שרצים לפתוח תיק עסק במס הכנסה או חשבון עסקי בבנק, כדאי ראשית להגדיר לעצמנו מספר דברים בסיסיים אודות העסק ולוודא שאנחנו רואים את התמונה הכוללת, או לפחות את רובה. חברת פיקסר פועלת שנים רבות בתחום הייעוץ העסקי לפתיחת עסקים חדשים ומנסיונינו במרוצת השנים מומלץ להתייעץ עם גורם מקצועי לפני שאתה פועל. אנחנו פה בשביל לענות לך על כל השאלות ולסייע לך מהצעד הראשון. הקמת עסק חדש או פתיחת חברה חדשה הנו לרוב תהליך מורכב, בדיקת הכדאיות הכלכלית של העסק החדש, בהחלטה האם לפתוח עוסק מורשה או חברה בע״מ, תוכנית עסקית ועוד.. אנו בפיקסר ניתן לך מענה לשאלות אלו ולרבות אחרות שייעלו בהמשך הדרך. נסייע לך ברישום העסק ברשויות, הדרכת צוות עובדים, איתור מקורות מימון וגיוס אשראי, נעניק לך כלים לשליטה ובקרה בהוצאות והכנסות העסק ועוד…
 

פתיחת עסק חדש תהליך

בדיקת כדאיות העסק

ההיבט הראשון בפתיחת עסק חדש הוא סקר שוק ובדיקת הכדאיות של העסק החדש שלך. בתהליך מקצועי שאנו בחברת פיקסר מציעים נבדוק האם העסק כדאי ובר ביצוע, האם יש לו שוק לקוחות ומי הלקוחות, מי המתחרים שלך, הפוטנציאל העסקי, מה מידת ההשקעה הכספית הנדרשת והאם ניתן לממש את הפרויקט בדרכים נוספות וחסכוניות.לי

בניית תוכנית עסקית

תוכנית עסקית היא מפת דרכים לקביעת והשגת מטרות העסק שלך, בנוסף היא תוכל לשמש אותכם לצורך מימון בפני משקיעים ובנקים. באמצעות תוכנית טובה, צוות ההנהלה יכולים לתכנן את העתיד, לקבוע מהו ההון הדרוש לפעילות החברה ומהו האופק הכלכלי של העסק שלך. תוכנית עסקית מקצועית, היא השקעה שמניבה רווחים ותוצאות מיידיות בשטח.

הלוואות ומימון לעסק

חברת פיקסר מספקת מגוון מקורות מימון לעסקים, המציעים הלוואות לעסקים בתנאים מועדפים. מימון לעסקים ניתן בעזרתן של עמותות, מוסדות ממשלתיים, גופים ציבוריים, בנקים וחברות אשראי. הלוואות לעסקים שע``פ רוב הינן בתנאים מועדפים על אלו של הבנקים. ערן פיקסר מסייע בבחירת המימון המתאים והכנת תוכנית עסקית לצורך קבלת המימון.