ייעוץ עסקי

פיקסר הינה חברת בוטיק המתמחה בייעוץ ופתרונות עסקיים. המטרה שלנו היא לסייע ללקוחותינו לשפר את היעילות והרווחיות של העסק, במתן ייעוץ ומידע וכן במתן שירותים נוספים בהשגת מטרותיהם. ראשית יש ללמוד ולנתח את מצב העסק, לתכנן מפת דרכים ואז ליישם את הצעדים המוצעים.

ייעוץ פיננסי

ייעוץ פיננסי כולל בתוכו את כל המרכיבים הפיננסיים של העסק: בניית תקציב מפורט, ניהול תזרים מזומנים, בחינת צרכי אשראי, ליווי וייצוג מול בנקים, תמחור מוצרים וחסכון בעלויות. ייעוץ פיננסי יסייע לכם לנהל באופן נכון את תזרים המזומנים של העסק ולהביא למקסימום את סיכויי העסק להצלחה.

ייעוץ שיווקי

פיקסר מתמחה באסטרטגיה שיווקית לעסקים. היתרון המרכזי שלנו הינו מענה מקיף וכולל עם ניסיון של למעלה מעשור. התהליך של ייעוץ שיווקי מתחיל בניתוח שיווקי של העסק: שוק ומתחרים, הגדרת קהל יעד, התאמת המוצר לקהל היעד, תקציב שיווקי ותוכנית שיווקית שתכלול מספר ערוצי שיווק.

ייעוץ עסקי לעסקים מחייב ידע מקצועי, ניסיון ומיומנויות. ידע בשיטות ניתוח וחיזוי של המצב הכלכלי, אבחנה בניהול ותפקוד צוות העובדים – הדרכה, הסמכה של כוח אדם, פיתוח שיטות של גירוי ומוטיבציה, כללי התנהגות ויישוב סכסוכים. חברת פיקסר מתמחה במתן שירותי ייעוץ עסקי לעסקים: ייעוץ על פעילות הכלכלית והפיננסית של העסק, השקעות, תכנון אסטרטגי, אופטימיזציה של התפקוד הכלכלי של החברה, ייעוץ שיווקי מקיף, תוכנית עסקית, מחקרים של שווקים חדשים, ייעוץ בתחום מערכות ניהול ועוד..

השלב הראשון הינו שלב האבחון והכרות עם העסק שלכם. אנו בוחנים את כלל הפעילויות: הפוטנציאל העסקי, נקודות תורפה והחוזקות של העסק, מצב הפיננסי – הוצאות והכנסות – נחיצותן ואת כדאיותן, אנו בוחנים את מערכת השיווקית של העסק – יעילותם השיווקית והפיננסית. שלב חשוב זה קובע את הכיוון הכללי של העסק – מה הוא מציע, מי לקוחותיו הפוטנציאליים, מהם ההזדמנויות והאיומים הקיימים בשוק וכיצד ניתן ליצור יתרון תחרותי.
30%
לאחר סיום שלב האבחון אנו בונים תוכנית עסקית ברורה ומתומצתת המתבססת על מסקנות שלב האבחון. התוכנית תתייחס לסעיפי השיווק, מכירות, ניהול פיננסי – הכנסות והוצאות, מיקוד קהלי היעד, כוח אדם, שיתופי פעולה רלוונטים וכל הנושאים התפעוליים בעסק. התוכנית תכלול מטרות ויעדים, לוחות זמנים לביצוע, תקציב כלכלי ותגדיר גורמים מבצעיים לכל משימה. בנוסף תוכנית עסקית לעסקים נועדה בין היתר להביא להערכה נכונה של סיכונים. שלב הכרחי וחשוב להצלחת העסק והביטחון הכלכלי שלך.
30%
לאחר סיום הכנת תוכנית העסקית אנו ניגשים לשלב הביצוע. במהלך שלב זה בעל העסק מיישם את מה שהוגדר בתוכנית העסקית. התהליך מבוצע בהנחייתנו ובמעקב מלא שלנו. אנו מבצעים בתחילת התהליך ישיבת מעקב שבועית על אופן ביצוע התוכנית ומתקנים את הדרוש תוך כדי הביצוע. ככל שהמצב משתפר והתוכנית מיושמת אנו מקטינים את כמות הפגישות עד שמגיעים למצב בו בעל העסק מבצע את המעקב והביצוע באופן עצמאי וחברת ערן פיקסר איתך מאחורי הקלעים.
20%
מחקרים מראים שייעוץ עסקי לעסקים ותוכנית עסקית מקצועית משפרים ב 90% את אחוזי ההצלחה של העסק שלהם! ייעוץ עסקי לעסקים עם תכנית עסקית מקצועית ויישומה מאפשרים להשיג תוצאות תוך זמן קצר. מדובר בכלי היעיל ביותר שנבדק והוכח כגורם חשוב להצלחת העסק. כמו כן הליווי העסקי הצמוד שניתן לכל חברה, עסק או יזם, תחושת ביטחון אמיתית בהחלטות ובשינויים המתבצעים בבית העסק. לקוחותינו מספרים שפרט לכך שהיעדים הושגו וישנן תוצאות מעל למצופה הם קיבלו ערכים נוספים שלא ציפו לקבל כדוגמת שינוי חשיבה עסקית, אפקטיביות אישית, שליטה ובקרה מלאים ואפילו זמן פנוי. אנו בטוחים שבתום העבודה עמנו תשתייכו לקבוצת העסקים המצליחים שלנו.
20%